a byl jsem v USA

"Pracoval jsem přes program Work and Travel a ve společnosti TJ-Legal mi pomohli podat americké daňové přiznání a nechat si vyplatit přeplatek. Všem firmu TJ-Legal doporučuji."

Vrácení daní z USA

Daňový přeplatek z USA vám získáme v plné legální výši, spolehlivě a jednoduše, i za 3 roky zpětně. Ozvěte se nám ještě dnes.

Průměrná doba získání daně z USA je 16 týdnů
Cena za službu je 15,48% z vráceného přeplatku Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Vrácení daní z USA

Průměrná doba získání daně z USA je 16 týdnů
animovaná ikona kalkulačky

vypočítejte si výši přeplatku

Daňová kalkulačka

Částku daňového přeplatku si můžete předem rychle a jednoduše vypočítat díky této daňové kalkulačce. Pokud vám vznikl nárok na vrácení daní ze zahraničí, zaregistrujte se a daňový přeplatek vám bude zaručeně proplacen. Vypočítaná výše vracených daní je pouze orientační. Konečnou částku vašeho daňového přeplatku přesně stanoví zahraniční daňový úřad.

Kolik mohu získat na daních z USA?

Celkovou částku vracených daní vám rádi a bez poplatku vypočítáme po přijetí žádosti. Nejčastěji se získaný přeplatek pohybuje v rozpětí mezi 65,39 € a 415,66 €, může být nižší, ale také vyšší.

Kdy mám nárok na vrácení daně z USA?

Nárok na vrácení daní z USA může mít každý, kdo pracoval na základě víza J-1 alespoň jeden den a odváděl v USA federální a státní (případně i místní) daně. To, zda máte nárok na přeplatek, dokážeme spolehlivě zjistit.

Aké formuláre potrebujem k vráteniu daní z USA?

Aby vám vrátili daně z USA, potřebujete formulář W-2 od každého zaměstnavatele, pro kterého jste v daném roce pracovali, případně poslední výplatní pásku taktéž od každého zaměstnavatele. Chybějící podklady seženeme za vás.

Dokdy musím požádat o vrácení daně z USA?

Abyste mohli požádat o vrácení daně z USA, musíte mít za daný rok podané americké daňové přiznání. Lhůta pro jeho podání je od 29. ledna do 15. dubna následujícího roku (např. daňové přiznání za rok 2020 musíte podat do 15. dubna 2021 apod.).

Vyhněte se pokutě od Internal Revenue Service (IRS)

Od 1. ledna 2018 má povinnost podat si v USA daňové přiznání každý, kdo zde na vízum J-1 pracoval alespoň jeden den. V případě nedodržení této povinností vám hrozí od Internal Revenue Service (obdoba českého finančního úřadu) pokuta.

Požádejte o vrácení daní z USA co nejdřív

Budete tak mít jistotu, že budete mít případný přeplatek brzy na účtě. Pokud navíc žádáte za několik let zpětně, může už jít o skutečně slušnou sumu.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na [email protected]. Vpřed společně.