Doporučte známé a vydělejte si 15 € za každého!

Máte známé, kteří pracují, resp. za poslední roky pracovali v zahraničí a měli by zájem o naše služby? Za doporučení každého nového klienta vám dáme 15 €.

Oznámení od TJ-Legal

Za více než 13 let existence společnosti TJ-Legal, s.r.o. k nám mnoho lidí přišlo na doporučení od svých známých. Za projevenou důvěru jsme mimořádně vděční a rozhodli jsme se ji i patřičně odměnit. Každému, kdo nám doporučí známého, ze kterého se stane nový klient naší společnosti, dáme 15 eur.

Velmi důležité Doporučíte nám jich 10? Výborně, 150 € poputuje na váš účet.

Vydělejte si 15 € za každého známého

Získejte 15 € za každého známého, který se stane naším klientem!

Nepřilepšíte si však jen vy. Pokud váš známý využije naše služby vrácení daní či přídavků, může si velmi citelně finančně přilepšit i on. Naši klienti ze zahraničí získávají průměrně až 1 209,85 €, což je nezanedbatelná pomoc, zejména v těchto časech.

Zároveň pomáháme i živnostníkům, kteří vycestovali, resp. plánují vycestovat za prací na stavbu do Německa. V takovém případě potřebují Freistellung, aby mohli dostávat 100% odměny za svou práci. My jim toto osvobození od srážkové daně bez problémů vyřídíme, získáme jim také daňové číslo (které je k získání Freistellungu nezbytné) a poskytneme celý komplex služeb, který mohou potřebovat.

Jak funguje doporučení známého?

Proces je mimořádně jednoduchý. Chcete-li získat 15 € za každého známého, držte se těchto kroků:

1. Otevřete si tento krátký formulář a vyplňte v něm své kontaktní údaje a údaje vašeho známého.
  2. Chcete zvýšit svoji šanci na úspěch až o 70%? Zavolejte vašemu známému hned po doporučení a informujte ho, že se mu ozveme.
  3. My vašeho známého co nejdříve kontaktujeme a v případě zájmu mu poskytneme naše služby.
  4. Jakmile se stane naším novým klientem, zašlete nám vaše bankovní údaje a my vám zašleme 15 eur.
  5. Pamatujte, můžete doporučit tolik známých, kolik jen chcete!

Velmi důležité Účastí v kampani prohlašujete, že jste si přečetli kompletní podmínky kampaně „Doporuč známého“ na tomto odkazu.