Jsem Igor
a pracuji v Rakousku

"Firma TJ-Legal zařídila, abych dostal rakouské daně za čtyři roky zpětně. Všechno proběhlo rychle, jednoduše a bez starostí, vřele doporučuji."

Služby pro zaměstnance

Vrácení daní ze zahraničí

Rychle, jednoduše a spolehlivě vám zařídíme vrácení daně ze zahraničí, a to v plné zákonné výši a zpětně za několik let. Vyberte si prosím stát, v němž jste pracovali:

Další služby

Rádi vám pomůžeme i s jinými službami v souvislosti s prací v zahraničí a zařídíme, abyste získali peníze, na které máte nárok. Vyberte si prosím službu, o kterou máte zájem:

Rodinné přídavky

Rychle, jednoduše a spolehlivě vám vyřídíme proplacení přídavků na děti ze zahraničí, a to v plné zákonné výši a zpětně za několik let. Vyberte si prosím stát, v němž jste pracovali:

Rodičovský příspěvek

Rychle, jednoduše a spolehlivě vám vyřídíme proplacení rodičovských příspěvků ze zahraničí, a to v plné zákonné výši a zpětně za několik let. Vyberte si prosím stát, v němž jste pracovali: