a pracuji v Německu

"Přídavky na děti z Německa jsem díky TJ-Legal dostal v plné výši, rychle a bez jakýchkoli komplikací. Oceňuji komunikaci a rozhodně doporučuji."

Přídavky na děti v Německu (Kindergeld) 2021

Rychle a jednoduše zařídíme vrácení přídavků na děti z Německa v plné zákonné výši a zpětně i za 6 měsíců. Budeme za vás komunikovat s německými úřady a vyžádáme si za vás všechny chybějící podklady.

5/5 hodnocení zkušenosti s TJ-Legal

Průměrná doba získání přídavků z Německa je 5 měsíců
Cena za službu je od 119 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Rodinné přídavky v Německu

Průměrná doba získání přídavků z Německa je 5 měsíců
Cena za službu je od 119 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Jaká je výše přídavků na děti v Německu?

V Německu dostanete na první a druhé dítě vždy 204 € měsíčně, na třetí dítě 210 € měsíčně, na čtvrté a každé další dítě 235 € měsíčně. Pokud pobíráte přídavky v České republice nebo na Slovensku, tak bude výsledná suma této částky o dané dávky ponížena.

Kdy mám nárok na přídavky na děti z Německa?

Nárok na přídavky na děti z Německa máte hlavně v případě, že zde pracujete jako zaměstnanec, máte povinné sociální pojištění a jste německým daňovým rezidentem. Přídavky můžete na dítě pobírat do jeho 18., resp. 25. roku života (pokud studuje na VŠ). To, zda máte nárok na přídavky na děti, dokážeme spolehlivě zjistit.

Jaké formuláře potřebuji k získání přídavků z Německa?

K získání německých přídavků na děti budete potřebovat rodné listy dětí, pracovní smlouvu rodiče, potvrzení o trvalém pobytu a další doklady. Kompletní seznam potřebných podkladů vám rádi zašleme.

Dokdy musím požádat o přídavky na děti z Německa?

O německé přídavky na děti je vhodné požádat co nejdříve, protože se vyplácejí maximálně za 6 měsíců zpětně. Nejzazším termínem podání žádosti je proto šestý měsíc vašeho pracovního působení v Německu.

Požádejte také o vrácení daně z Německa

Pokud jste tam pracovali, tak máte s největší pravděpodobností také nárok na vrácení daně z Německa. Pomůžeme vám je získat rychle, jednoduše a do posledního haléře.

Náš poplatek se nemění ani při vyšším počtu dětí

Pokud vám do rodiny přibyla další ratolest a chcete požádat o německé přídavky na děti, můžete tak bez obav učinit. Naše cena zůstává po dobu celé spolupráce neměnná.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na kontakt@tj-legal.com. Vpřed společně.