a pracuji v Rakousku

"Firma TJ-Legal zařídila, abych dostala rakouské daně za čtyři roky zpětně. Všechno proběhlo rychle, jednoduše a bez starostí, vřele doporučuji."

Vrácení daní z Rakouska

Daňový přeplatek z Rakouska pro vás dokážeme získat v plné zákonné výši, rychle, jednoduše a zpětně i za 4 roky. Budeme za vás komunikovat s rakouskými úřady a zaměstnavateli a vyžádáme si za vás všechny chybějící podklady.

4,9/5 hodnocení zkušenosti s TJ-Legal

Průměrná doba získání daně z Rakouska je 11 týdnů
Cena za službu je 15,48% z vráceného přeplatku *cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu

Vrácení daní z Rakouska

Průměrná doba získání daně z Rakouska je 11 týdnů
Cena za službu je 15,48% z vráceného přeplatku
animovaná ikona kalkulačky

vypočítejte si výši přeplatku

Daňová kalkulačka

Částku daňového přeplatku si můžete předem rychle a jednoduše vypočítat díky této daňové kalkulačce. Pokud vám vznikl nárok na vrácení daní ze zahraničí, zaregistrujte se a daňový přeplatek vám bude zaručeně proplacen. Vypočítaná výše vracených daní je pouze orientační. Konečnou částku vašeho daňového přeplatku přesně stanoví zahraniční daňový úřad.

Kolik mohu získat na daních z Rakouska?

Celková částka vracených daní se odvíjí od několika kritérií, které vám velmi rádi objasním při úvodní bezplatné konzultaci. Nejčastěji se získaný přeplatek pohybuje v rozpětí mezi 636 € a 3 517 €, může být nižší, ale také vyšší.

Kdy mám nárok na vrácení daně z Rakouska?

Nárok na vrácení daní z Rakouska máte s největší pravděpodobností, pokud: jste v této zemi nepracovali celý rok, ale pouze jeho část; vám vznikly náklady na dojíždění za prací; jste měli více zaměstnavatelů; jste ženatý/vdaná, příp. máte děti a v dalších případech. To, zda máte nárok na přeplatek, dokážeme spolehlivě zjistit.

Jaké formuláře potřebuji k vrácení daní z Rakouska?

K vrácení daní z Rakouska potřebujete roční přehled příjmů, tzv. Lohnzettel, případně všechny výplatní pásky. Musíte mít také podané daňové přiznání v Česku. Chybějící podklady si seženeme za vás a pomůžeme vám i s českým daňovým přiznáním.

Dokdy musím požádat o vrácení daně z Rakouska?

Čím dříve o vrácení daní z Rakouska požádáte, tím lépe, za daný rok tak můžete učinit vždy po 31. prosinci (tj. např. za rok 2019 od 1. ledna 2020).

Získejte svůj rakouský daňový přeplatek dřív

Jednou z možností, jak urychlit zpracování vaší žádosti o vrácení daní z Rakouska, je využít FinanzOnline. Jedná se o elektronický portál, přes který lze zpracovat a podat žádost o refundaci online. Se získáním přístupu a zpracováním vám velmi rádi pomůžeme.

Požádejte o vrácení daní z Rakouska co nejdřív

Budete tak mít jistotu, že budete mít případný přeplatek brzy na účtě. Pokud navíc žádáte za několik let zpětně, může už jít o opravdu slušnou sumu pohybující se v tisících eur.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na kontakt@tj-legal.com. Vpřed společně.