Záruka nejnižší ceny

I. Úvodní ustanovení

TJ-Legal CZ, s.r.o., IČO: 10757112, DIČ: CZ 107 57 112, sídlem Lidická 700/19, Veveří, 602 00 Brno, Česká republika, zapsaná v obchodním rejstříku pod spisovou značkou C 122685 u Krajského soudu v Brně (dále jen „TJ- Legal CZ “) organizuje marketingovou akci zvanou „Záruka nejnižší ceny“ (dále jen „Akce“).

II. Podmínky

1. Akce platí pouze pro konkrétní službu Vrácení daní z Rakouska, Vrácení daní z Německa, Vrácení daní z Nizozemska, Přídavky na děti z Rakouska, Přídavky na děti z Nizozemska, Přídavky na děti z Německa, Příspěvek na zdravotní pojištění – Zorgtoeslag, Bauabzugsteuer (vracení stavební srážkové daně), Zoll – německý celní úřad, Erinnerung – výzva k podání německého daňového přiznání, Handwerkskammer – přihlášení do německé řemeslnické komory, SOKA BAU – německý fond dovolené, Steuernummer – německé daňové číslo (dále jen „služba“ ).
  2. Akce platí při objednání služby přes internetovou stránku https://tj-legal.cz/ anebo přes aplikaci app.tj-legal.cz, pokud klient upozorní společnost TJ-Legal CZ prostřednictvím emailu –kontakt@tj-legal.cz na nižší konkurenční cenu a zároveň splňuje podmínky akce.
  3. Konkurenční cenou se rozumí cena, kterou nabízí jiná společnost na své internetové stránce, a která nespadá do jiné slevové akce. Konkurenční cena se porovnává včetně DPH a bez jiných doprovodných nákladů.
  4. Klientem se rozumí fyzická nebo právnická osoba, která je příjemcem služby.
  5. Rozhodným okamžikem pro určení výchozích cen pro posouzení akce je okamžik doručení emailu o oznámení nižší konkurenční ceny.
  6. Akce se nevztahuje na doručení neplatného internetového odkazu na stránku (link), na jiný typ služby, na slevovou akci konkurence, na bezplatnou aplikaci pro zpracování daňového přiznání a na nečitelnou fotku, příp. snímek obrazovky, a na software nebo online aplikaci konkurence.

III. Smlouva

1. Klient si na webstránce https://tj-legal.cz/ případně v aplikaci app.tj-legal.cz zvolí službu – a vyplní požadované údaje. Po zvolení služby, vyplnění údajů, udělení souhlasů a následným zadáním SMS kódu je uzavřena smlouva mezi klientem a společností TJ-Legal CZ.
  2. Následně klient odešle odkaz nebo snímek obrazovky s jasně viditelnou nižší cenou konkurence společnosti TJ-Legal CZ prostřednictvím emailu – kontakt@tj-legal.cz, kde v předmětu zprávy uvede „Záruka nejnižší ceny“. Pracovník TJ-Legal prověří nárok klienta na slevu.
  3. Klient vyplní žádost a příslušné dokumenty, které mu byly zaslány při podepsání smlouvy prostřednictvím SMS kódu a odešle je na emailovou adresu uvedenou v žádosti.
  4. Klientovi se poskytne služba.
  5. Po úspěšném prověření nároku na slevu, se při fakturaci klientovi poskytne služba za nižší konkurenční cenu.

IV. Závěrečná ustanovení

1. TJ-Legal CZ v průběhu konání Akce garantuje klientovi nejnižší cenu v porovnání s konkurenční cenou.
  2. Garance nejnižší ceny se vztahuje výhradně na stejnou službu, za odlišnost se považuje i jiná země, jiné služby navíc.
  3. TJ-Legal CZ si vyhrazuje právo Akci zkrátit, přerušit, zrušit nebo změnit podmínky Akce, a to i bez udání důvodu.
  4. Tyto podmínky Akce nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení.