Jsem Lukáš
a pracuji v Německu

"Přídavky na děti z Německa jsem díky TJ-Legal dostal v plné výši, rychle a bez jakýchkoli komplikací. Oceňuji komunikaci a rozhodně doporučuji"

O nás

Společnost TJ-Legal působí v oblasti vracení daní a přeplatků ze zahraničí již od roku 2008.

VYBERTE SI SLUŽBU

5/5 hodnocení zkušenosti s TJ-Legal

Shlédněte video o naší společnosti

Zpočátku jsme pomáhali s vracením daní ze zahraničí známým a kamarádům. Lidé si však naše služby chválili a vzájemně si je doporučovali, takže to celé nabralo rychlý spád. Uvědomili jsme si, že umíme a chceme pomáhat každému, kdo pracoval v zahraničí. A toho se držíme dodnes.

– Marián Varga

Krátký příběh společnosti TJ-Legal

První kapitola naší historie se začala psát v Prešově v roce 2008. Motivace pro vznik společnosti byla jednoduchá – byla to chuť pomáhat lidem pracujícím v zahraničí dostat se k penězům, na které mají nárok. Rychle, jednoduše a bez zbytečné byrokracie.

Při vytváření portfolia totiž jednatelé Marián Varga a Milan Polician čerpali z vlastních zkušeností s prací v zahraničí. Uvědomovali si, jak je celý ten proces časově náročný a plný byrokracie a papírování. Časem se jejich know-how dostalo na úroveň, které nemohl nikdo na Slovensku konkurovat. Komunikaci se zahraničními a domácími úřady zvládali na vysoce profesionální úrovni, a navíc dokázali šetřit čas.

Zpočátku nabízeli pomocnou ruku pouze přátelům a známým, ale referencí spokojených zákazníků začalo přibývat a s nimi i žádostí z ulice. Zájem o služby se rapidně zvýšil. Bylo nutné učinit další krok, a tak vznikla společnost TJ-Legal. Od té doby se píší další a další kapitoly tohoto příběhu a přibývá spokojených zákazníků.

Dnes jsme již etablovanou společnosti s několika desítkami zaměstnanců a s širokým portfoliem služeb. Pomůžeme vám s vracením daní ze zahraničí, vyřízením rodičovských příspěvků a přídavků na děti, podporou v nezaměstnanosti a podnikáním jak v Česku, tak v Německu.

Neváhejte se na nás obrátit ještě dnes.

Konatelia spoločnosti TJ Legal

Jednatelé společnosti Marián Varga a Milan Polician