Jsem Lukáš
a pracuji v Německu

"Přídavky na děti z Německa jsem díky TJ-Legal dostal v plné výši, rychle a bez jakýchkoli komplikací. Oceňuji komunikaci a rozhodně doporučuji"

O nás

Společnost TJ-Legal působí v oblasti vracení daní a přeplatků ze zahraničí již od roku 2008.

VYBERTE SI SLUŽBU

5/5 hodnotenie zkušenosti s TJ-Legal

Shlédněte video o naší společnosti

Spočiatku sme pomáhali s vrátením daní zo zahraničia známym a kamarátom. Ľudia si však naše služby pochvaľovali a vzájomne odporúčali, celé to nabralo spád. Zrazu sme si uvedomili, že vieme a chceme pomáhať každému, kto pracoval v zahraničí. A toho sa držíme dodnes.

– Marián Varga

Krátky príbeh spoločnosti TJ-Legal

Prvá kapitola sa začala písať v Prešove roku 2008. Motivácia za vznikom spoločnosti bola jednoduchá - pomôcť ľuďom pracujúcim v zahraničí dostať sa k peniazom, na ktoré majú nárok. Rýchlo, jednoducho a bez zbytočnej byrokracie.

Pri vytváraní portfólia služieb totiž konatelia Marián Varga a Milan Polician čerpali z vlastných skúseností, spojených s prácou v zahraničí. Uvedomovali si, aký je celý proces časovo náročný a nabitý byrokraciou, papierovačkami. S postupom času sa ich know-how dostalo na úroveň, ktorej nemohol konkurovať nikto na Slovensku. Komunikáciu so zahraničnými a domácimi úradmi zvládli na vysoko profesionálnej úrovni a navyše s časovou úsporou.

Spočiatku ponúkali pomocnú ruku iba priateľom a známym, referencie od spokojných ľudí však začali pribúdať a s nimi aj žiadosti zvonka. Záujem o služby sa rapídne zvýšil. Bolo potrebné urobiť ďalší krok a tak vznikla spoločnosť TJ-Legal. A odvtedy pribúdajú kapitoly príbehu aj spokojní klienti.

Dnes už sme etablovanou spoločnosťou s niekoľkými desiatkami zamestnancov a širokým portfóliom služieb. Pomôžeme vám s vrátením dane zo zahraničia, vybavením rodinných prídavkov a príspevkov, podporou v nezamestnanosti a podnikaním ako na Slovensku, tak v Nemecku.

Neváhajte nás kontaktovať ešte dnes.

Konatelia spoločnosti TJ Legal

Jednatelé společnosti Marián Varga a Milan Polician