Na stránkách portfolia TJ-Legal.com se propojuje a integruje obsah z jiných webových stránek. Proto mohou být během používání našich webových stránek vytvořené soubory cookies, které nepodléhají kontrole společnosti TJ-Legal CZ, s.r.o., například pokud prohlížená webová stránka používá nástroj pro analýzu nebo marketingovou automatizaci od třetí strany (například nástroje společností Google) nebo zobrazuje obsah webových stránek třetí strany, např. YouTube nebo Facebook. To má za následek přijetí souborů cookies těchto služeb třetích stran. Společnost TJ-Legal CZ, s.r.o. nemůže nijak ovlivnit ukládání a přístup k těmto souborům cookies. Pokud chcete vědět, jak tyto třetí strany používají soubory cookies, přečtěte si zásady ochrany soukromí a zásady používání souborů cookies těchto služeb.