Vyzkoušejte si naši novou webstránku

Přejít na nový web

Jsem Paula
a ráda vám pomohu

Zákaznická podpora

Kalkulačka vrácení daní z Německa 2024

Pracoval jste v Německu na zaměstnanecký poměr mezi lety 2019-2023? Je možné, že vám vznikl nárok na daňový přeplatek, hovorově tzv. vrácení daní. Zajímá vás, kolik můžete získat? Orientační výpočet si můžete udělat v naší bezplatné daňové kalkulačce.

Kolik získám na vrácení daně z Německa?

Na to, kolik můžete získat na vrácení daně z Německa, mají vliv různé faktory. Snad nejzásadnějším je výše vašich příjmů a tím pádem i výše vámi odvedené daně z příjmu. Daňový přeplatek může ovlivnit také výše vašich příjmů mimo Německo (například na Slovensku či v jiné zemi), výše vašich použitelných výdajů a podobně.

 

Když žádáte o vrácení daní z Německa prostřednictvím společnosti TJ-Legal, s.r.o., tak vždy uděláme vše pro to, abyste získali nejvyšší možný legální daňový přeplatek.

 

Pamatujte prosím na to, že všechny uplatněné výdaje a dosažené příjmy potřebujete umět doložit – může si je totiž vyžádat německý finanční úřad.

 

Je také důležité si uvědomit, že na vrácení daní z Německa nemůžete získat víc, než jste na dani z příjmu reálně i odvedli.

 

Kvalifikovaný výpočet výše vrácených daní vám předběžně udělá náš daňový agent. Avšak orientační výpočet si můžete udělat i sami pomocí naší bezplatné daňové kalkulačky.

Zjistěte, zda máte nárok na vrácení daní z Německa - začněte ještě dnes!

Jak funguje kalkulačka vrácení daní z Německa?

Celý proces je jednoduchý a intuitivní.

Nemusíte ovládat zákony a paragrafy, ani složité výpočty. Postačí několik základních údajů o vašem působení v Německu (k některým z nich vás usměrní pomůcky).

 

Postup je jednoduchý:

  1. navštivte adresu https://2024.tj-legal.com/danova-kalkulacka-Nemecko,
  2. vyberte si rok(y), kdy jste pracoval(a) v Německu,
  3. uveďte svůj hrubý příjem,
  4. zadejte svůj e-mail a telefon,
  5. Výpočet obdržíte ZDARMA na e-mail.

 

Rádi bychom vás upozornili na to, že výpočet z daňové kalkulačky je orientační. Může být vyšší, ale i nižší.

V praxi to znamená, že i když vám výsledek ukáže, že nemáte nárok na vrácení daní z Německa, vždy se to vyplatí vyzkoušet. Po uplatnění odpočitatelných položek (v kalkulačce je nelze započítat do výpočtu) vám přeplatek přece jen může vyjít.

Tento článek získal již 0 potlesků

Vyloučení odpovědnosti:

Obsah článku je aktuální ke dni jeho zveřejnění, pokud není uvedeno jinak. Prosím berte na vědomí, že aktuální články, blogy nebo videa TJ-Legal, s.r.o. zahrnují obecné informace o dané problematice a tedy nepředstavují odborné či daňové poradenství poskytnuté v konkrétní situaci. Informace uvedené na stránkách TJ-Legal, s.r.o. nebo partnerských webech mohou být po zveřejnění předmětem dalšího vývoje a změn. TJ-Legal, s.r.o. si výslovně vyhrazuje právo bez předchozího uvědomí měnit, doplňovat, mazat části stránek nebo celou nabídku nebo dočasně či s konečnou platností pozastavit zveřejnění. Společnost TJ-Legal, s.r.o. nepřebírá odpovědnost a neručí za případná rizika a škody způsobené jednáním na základě informací uvedených na svých nebo partnerských stránkách.

Zavřít
Chci vás kontaktovat

Odpovědi na vaše dotazy.

Nastavení
OK
Cookies používáme pro přizpůsobení obsahu
Google Analytics (Statistické cookies)
Hotjar - Website heatmaps (Marketingové cookies)