Vyzkoušejte si naši novou webstránku

Přejít na nový web

Jsem Paula
a ráda vám pomohu

Zákaznická podpora

Vrácení daní ze zahraničí za nejvýhodnější cenu

Chápeme, že náklady na poskytování služeb jsou velmi citlivou oblastí. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vyjít vám vstříc a nabídnout vám několik alternativ, jak získat nejlepší kvalitu v Česku za výhodné ceny.

Získat vrácení daní ještě nikdy nebylo tak výhodné!! Chci své peníze!

Vrácení daní ze zahraničí – dorovnání ceny

Dá rozum, že když se člověk rozhoduje pro zakoupení služby či výrobku, dívá se na nabídku různých společností. Pokud je pro něj důležitá cena, může ho to více táhnout k takovému poskytovateli, který ji má nejnižší.

 

Bohužel jsme v naší praxi byli svědky toho, že lidé využili při vracení daní ze zahraničí služby například účetních „na volné noze“, kteří jim nabídli mimořádně nízkou cenu, ale pak zůstali nespokojeni. Z vašeho vyprávění totiž víme, že když došlo k nějakým komplikacím, například si zahraniční úřad vyžádal další podklady, případně vám poslal dopis, váš dodavatel služby vám přestal zvedat telefon.

To znamená, že jakmile se objevily potenciální problémy, zůstal jste na všechno sám. Toto je přístup, který vám v TJ-Legal, s.r.o. nehrozí. My u vás stojíme až do úspěšného získání daní a podporu a poradenství vám v případě zájmu poskytneme i potom.

 

Chápeme však, že cena je mnohokrát tím, proč se rozhodnete využít (nebo nevyužít) službu tohoto druhu. I proto pro vás máme skvělou nabídku – garanci nejnižší ceny!

Velmi důležité Našli jste konkurenci, která nabízí službu ve stejném rozsahu, ale levněji? Dorovnáme vám cenu! 

Vy tak získáte službu od největšího týmu profesionálů v Česku v bezkonkurenční kvalitě a zejména s bezkonkurenční cenou!

Celé podmínky akce „Záruka nejnižší ceny“ si můžete přečíst na tomto odkazu.

 

Vyberte si balíček Opravdu levný

K tomu, abyste získali skvělou cenu, nám ale nemusíte posílat konkurenční nabídky (ale můžete!(viz bod 4. 3).

Stačí, když si při volbě cenového balíčku při vrácení daní ze zahraničí vyberete balíček Opravdu levný. Přesně tak, vy si vybíráte, kolik nám jste ochotni zaplatit.

 

V balíčku Opravdu levný získáte vrácení daní ze zahraničí za nejvýhodnější cenu a při špičkové kvalitě. Toto řešení je určeno především těm, kteří jsou ochotni udělat část úkonů sami (například si získat formulář E9, nebo potvrzení o zdanitelných příjmech od zaměstnavatelů), výměnou za výhodnější cenu.

Dokonce jsme pro vás připravili i bezplatný návod, jak získat potvrzení o příjmech na vlastní pěst.

Podívejte se na ceny zahraničních daňových vratek společnosti TJ-Legal. Nezapomeňte, že výběr cenového balíčku je jen a jen na vás!

 

Jak začít?

Pokud jste pracoval v Nizozemsku, Německu či Rakousku za poslední roky, určitě vám doporučujeme prověřit, zda vám vznikl nárok na vrácení daní ze zahraničí. Osobnímu či rodinnému rozpočtu takto umíte přilepšit o stovky až tisíce eur.

 

Navíc se společností TJ-Legal, s.r.o. je to mimořádně jednoduché. Rádi vám pomůžeme s vyplněním žádosti, v případě zájmu i s kompletací podkladů a samozřejmostí je, že vás zastoupíme při komunikaci se zahraničními úřady.

 

První krok můžete udělat už dnes. Vyberte si zemi, ve které jste pracovali:

 

Tento článek získal již 0 potlesků

Vyloučení odpovědnosti:

Obsah článku je aktuální ke dni jeho zveřejnění, pokud není uvedeno jinak. Prosím berte na vědomí, že aktuální články, blogy nebo videa TJ-Legal, s.r.o. zahrnují obecné informace o dané problematice a tedy nepředstavují odborné či daňové poradenství poskytnuté v konkrétní situaci. Informace uvedené na stránkách TJ-Legal, s.r.o. nebo partnerských webech mohou být po zveřejnění předmětem dalšího vývoje a změn. TJ-Legal, s.r.o. si výslovně vyhrazuje právo bez předchozího uvědomí měnit, doplňovat, mazat části stránek nebo celou nabídku nebo dočasně či s konečnou platností pozastavit zveřejnění. Společnost TJ-Legal, s.r.o. nepřebírá odpovědnost a neručí za případná rizika a škody způsobené jednáním na základě informací uvedených na svých nebo partnerských stránkách.

Zavřít
Chci vás kontaktovat

Odpovědi na vaše dotazy.

Nastavení
OK
Cookies používáme pro přizpůsobení obsahu
Google Analytics (Statistické cookies)
Hotjar - Website heatmaps (Marketingové cookies)