a pracuji v Rakousku

"Společnost TJ-Legal mi rychle a spolehlivě vyřídila přídavky, které se na děti poskytují v Rakousku. Mohu tuto firmu doporučit všem, kdo chtějí vypomoci rodině slušnou sumou."

Přídavky na děti v Rakousku 2021

Jednoduše a spolehlivě vám získáme rodinné přídavky z Rakouska (tzv. Familienbeihilfe) v plné legální výši, i za 5 let zpětně.

5/5 hodnotenie zkušenosti s TJ-Legal

Průměrná doba získání přídavků z Rakouska je 6 měsíců
Cena za službu je od 119 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Rodinné přídavky Rakousko

Průměrná doba získání přídavků z Rakouska je 6 měsíců
Cena za službu je od 119 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Jaká je výše přídavků na děti v Rakousku?

Výše rakouských přídavků na děti záleží na věku dítěte a zemi jeho trvalého bydliště. Na dítě žijící v Česku tak měsíčně můžete například pobírat 110,50 € až 143,26 €. V září můžete navíc získat i startovné do školy (64,10 €), bonus na ZTP dítěte (do 155,90 €) a sourozenecký bonus (od 4,55 € do 52 €, podle počtu dětí). V případě zájmu vám rádi poskytneme podrobnější informace o přesné výši přídavků na vaše děti.

Kdy mám nárok na přídavky na děti z Rakouska?

Nárok na rakouské přídavky na děti máte v případě, že zde pracujete jako zaměstnanec nebo živnostník a máte zde sociální pojištění. Přídavky můžete na dítě pobírat do jeho 18., resp. 24. roku života (pokud studuje na VŠ). Nárok na rakouské přídavky vám vzniká v měsíci, v němž jste byli v Rakousku sociálně pojištění od prvního dne v měsíci. To, zda máte nárok na přídavky na děti, dokážeme spolehlivě zjistit.

Jaké formuláře potřebuji k získání přídavků z Rakouska?

K získání rakouských přídavků na děti budete potřebovat rodné listy dětí, pracovní smlouvu rodiče, potvrzení o trvalém pobytu a další doklady. Kompletní seznam potřebných podkladů vám rádi zašleme.

Dokdy musím požádat o přídavky na děti z Rakouska?

O rakouské přídavky na děti je vhodné požádat co nejdříve, můžete je získat zpětně až 5 let od měsíce, ve kterém vaši žádost přijme rakouský daňový úřad (Finanzamt).

Požádejte také o vrácení daně z Rakouska

Pokud jste u našich sousedů pracovali, tak máte s největší pravděpodobností také nárok na vrácení daně z Rakouska. Pomůžeme vám je získat rychle, jednoduše a do posledního haléře.

Náš poplatek se nemění ani při vyšším počtu dětí

Pokud vám do rodiny přibyla další ratolest a chcete požádat o rakouské přídavky na děti, můžete tak bez obav učinit. Naše cena zůstává po dobu celé spolupráce neměnná.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na kontakt@tj-legal.com. Vpřed společně.