TJ Legal logo

Freistellung

Tuto objednávku lze později bezplatně zrušit.

Vyberte jednu z možností
Označte jednu z možností
Vypadá to, že nemáte německé daňové číslo, tzn. Steuernummer. Abyste mohli požádat o Freistellung, musíte získat Steuernummer. Po vyplnění žádosti vám zpracujeme Steuernummer a Freistellung. Pozor: Společná žádost je zpoplatněna ve smyslu aktuálně platného ceníku.
Zavřít

Vypadá to, že nemáte německé daňové číslo, tzn. Steuernummer. Abyste mohli požádat o Freistellung, musíte získat Steuernummer. Vyplňte žádost o Steuernummer a jednou žádostí pro vás zpracujeme Steuernummer a Freistellung. Poznámka: spojená žádost o Steuernummer a Freistellung je zpoplatněna ve smyslu aktuálně platného ceníku.

Toto pole musí být vyplněno
Toto pole musí být vyplněno
Toto pole musí být vyplněno
Toto pole musí být vyplněno Adresa je v nesprávném tvaru
Toto pole musí být vyplněno Telefonní číslo je v nesprávném formátu

Vyberte si cenový balík

Tuto objednávku lze později bezplatně zrušit.

Levný

Nízká cena je pro vás rozhodujíci.

Pro OSVČ bez DPH

25 €

Pro obchodní společnost bez DPH

25 €

Zobrazit více info

Obsahuje:

Online vyplnění žádosti i přes mobil

Dostupnost 24/7

Za obsah a dodané podklady zodpovídáte sami. V případě zájmu o analýzu a konzultace doporučujeme zvolení balíku Oblíbený nebo Prémiový

Balík neobsahuje telefonickou a písemnou komunikaci se zahraničními úřady

*podmínkou získání Freistellung přes aplikaci je, abyste byli registrováni na německém daňovém úřadě a máte přidělen platný Steuernummer. Poskytovatelem služby je společnost EasyForms, s. r. o.

Vyplnit v aplikaci
Vyberte si cenový balík

Tuto objednávku lze později bezplatně zrušit.

Důvěryhodnost

Spoluprací s námi získáte více než 13 let zkušeností a odborné praxe. Náš tým specialistů vychází z vlastního působení v zahraničí i v České republice a připraví vám řešení šité na míru.

Rychlost

Vámi vyplněnou žádost zpracujeme do 3-5 dnů od přijetí kompletních podkladů. S námi získáte své peníze za tu nejkratší možnou dobu. Na dotazy zasílané na naše kontakty reagujeme obvykle v ten samý pracovní den.

Jednoduchost

Myslíme opravdu na všechno. Jednoduše vás provedeme krok za krokem celým procesem a v případě potřeby se vám ozveme. Stačí jen podepsat žádost a pak už jen počkat na peníze.

Bezpečnost

Vaši žádost vyřídíme diskrétně a osobní údaje zabezpečíme digitálním šifrováním. Na svou adresu obdržíte oficiální kalkulaci od úřadu a na bankovní účet peníze, pojištěné proti účetním chybám.

Bezstarostnost

Víme, že komunikace s úřady a byrokracie s tím spojená nejsou zrovna oblíbené. Nechte to na nás. Budeme za vás komunikovat s úřady a zaměstnavateli, obstaráme za vás všechny chybějící podklady.

Kvalita

Děkujeme za projevenou důvěru již více než 138 384 žadatelům o naše služby. Klienty průběžně informujeme o celém průběhu řešení žádosti a spolupráce, takže vám nic podstatného neunikne. Jsme tým profesionálů a vy jste pro nás prioritou číslo jedna.

1