a pracuji v Irsku

"V TJ-Legal mi pomohli s vracením daní i za několik let zpětně. Doporučuji jejich služby všem, co si chtějí finančně přilepšit."

Vrácení daní z Irska

Daňový přeplatek z Irska vám získáme v plné legální výši, spolehlivě a jednoduše, i za 4 roky zpětně. Ozvěte se nám ještě dnes.

Průměrná doba získání daně z Irska je 10 týdnů
Cena za službu je 13,08% z vráceného přeplatku Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Vrácení daní z Irska

Průměrná doba získání daně z Irska je 10 týdnů
animovaná ikona kalkulačky

vypočítejte si výši přeplatku

Daňová kalkulačka

Částku daňového přeplatku si můžete předem rychle a jednoduše vypočítat díky této daňové kalkulačce. Pokud vám vznikl nárok na vrácení daní ze zahraničí, zaregistrujte se a daňový přeplatek vám bude zaručeně proplacen. Vypočítaná výše vracených daní je pouze orientační. Konečnou částku vašeho daňového přeplatku přesně stanoví zahraniční daňový úřad.

Kolik mohu získat na daních z Irska?

Celkovou částku vracených daní vám rádi a bez poplatku vypočítáme po přijetí žádosti. Nejčastěji se získaný přeplatek pohybuje v rozpětí mezi 566,61 € a 1 180,74 €, může být nižší, ale také vyšší.

Kdy mám nárok na vrácení daně z Irska?

Nárok na vrácení daní z Irska máte s největší pravděpodobností, pokud: jste v této zemi nepracovali celý rok, ale pouze jeho část; jste zaměstnání ukončili před 31. prosincem; jste se během roku oženili/vdali; vám úřady přidělily nesprávnou výši daňového bonusu (tax credit) a v dalších případech. To, zda máte nárok na přeplatek, dokážeme spolehlivě zjistit.

Jaké formuláře potřebuji k vrácení daní z Irska?

K vrácení daní z Irska potřebujete kopii poslední výplatní pásky. Pokud ale žádáte za roky 2017 či 2018, musíte doložit také formuláře P45 a P60. Chybějící podklady seženeme za vás.

Dokdy musím požádat o vrácení daně z Irska?

Čím dříve o vrácení daní z Irska požádáte, tím lépe, za daný rok tak můžete učinit vždy po 31. prosinci (tj. např. za rok 2020 od 1. ledna 2021). Pokud jste zaměstnání ukončili před 31. prosincem, můžete o vrácení daní za daný rok požádat i předčasně, nejdříve však 4 týdny od ukončení pracovního poměru.

Zařídíme vám vrácení i dalšího přeplatku

Zařídíme vám také vrácení irského přeplatku USC (Universal Social Charge). Jedná se o dodatečnou daň z příjmu, která je odpočítávaná z vašeho příjmu, pokud přesáhne 13 000 € ročně.

Plaťte v Irsku co nejnižší daně

Váš daňový bonus (tax credit) se skládá z několika slev na dani, na které můžete mít nárok. Například se jedná o odpočet zdravotního pojištění nebo úroků ze splácení hypotéky. Poradíme vám, jak platit co nejnižší daně.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na [email protected]. Vpřed společně.