a pracuji v Nizozemsku

"Já i moje partnerka jsme si nechali v TJ-Legal zpracovat nizozemské daňové přiznání a dostali jsme zpět všechny peníze, na které jsme měli nárok. Vyřídili nám i příspěvek na pojištění Zorgtoeslag a přídavky na děti. Doporučuji."

Přídavky na děti v Nizozemsku (Kinderbijslag) 2021

Jednoduše a spolehlivě vám získáme rodinné přídavky z Holandska v plné legální výši, i za 1 rok zpětně.

Průměrná doba získání přídavků z Holandska je 6 měsíců
Cena za službu je od 119 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

a pracuji v Nizozemsku

"Já i moje partnerka jsme si nechali v TJ-Legal zpracovat holandské daňové přiznání a dostali jsme zpět všechny peníze, na které jsme měli nárok. Vyřídili nám i příspěvek na pojištění Zorgtoeslag a přídavky na děti. Doporučuji."

Přídavky na děti v Nizozemsku

Průměrná doba získání přídavků z Holandska je 6 měsíců
Cena za službu je od 119 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Kolik dostanu na přídavcích z Nizozemska?

V Nizozemsku se výše přídavků na děti odvíjí od věku dítěte a vyplácí se každé čtvrtletí (4x ročně – v lednu, dubnu, červenci a říjnu). Každé tři měsíce tak můžete získat 221,49 € až 316,41 € na jedno dítě. Pokud pobíráte přídavky v České republice nebo na Slovensku, tak bude výsledná suma této částky o dané dávky ponížena.

Kdy mám nárok na přídavky na děti z Nizozemska?

Nárok na přídavky na dítě vám v Nizozemsku vzniká, pokud jste zde zaměstnáni nebo pracujete na nizozemskou živnost a platíte nizozemské sociální pojištění AKW. Přídavky můžete na dítě pobírat do 18. roku jeho života. To, zda máte nárok na přídavky na děti, dokážeme spolehlivě zjistit.

Jaké formuláře potřebuji k získání přídavků z Nizozemska?

K získání přídavků na děti z Nizozemska je nejčastěji potřeba potvrzení o pobírání přídavků z českého nebo jiného (ne nizozemského) úřadu práce. Nejste-li ženatý/vdaná, pak je potřeba také notářsky ověřená dohoda o pobírání přídavků. Kompletní seznam podkladů vám velmi rádi zašleme a můžeme vám pomoci s jejich sháněním.

Dokdy musím požádat o přídavky na děti z Nizozemska?

O přídavky na děti je vhodné požádat hned, jak začnete pracovat v Nizozemsku, protože komunikace s úřady je někdy zdlouhavá. Čím dříve podáte žádost, tím dříve máte šanci, že vám peníze přijdou na účet.

Požádejte také o vrácení daně z Nizozemska

Pokud jste v zemi tulipánů pracovali, tak máte s největší pravděpodobností také nárok na vrácení daně z Nizozemska. Pomůžeme vám je získat rychle, jednoduše a do posledního haléře.

Získejte další peníze k přídavkům na děti

V Nizozemsku můžete získat také tzv. Kindgebonden Budget, speciální příspěvek vlády na děti pro rodiny s nízkými příjmy. Přilepšit si tak můžete ročně až o 1 204 € na jedno dítě a 3 145 € (+ 295 € navíc) na čtyři děti. Jedná-li se o rodiče samoživitele, tento příspěvek je možné navýšit o dalších 3 242 €.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na [email protected]. Vpřed společně.