a pracuji v UK

"Firma TJ-Legal mi zařídila vrácení daní z Anglie za čtyři roky zpětně a v plné výši. Pomohli mi i s vyřízením přídavků na děti, a proto tuto firmu rozhodně doporučuji."

Přídavky na děti Anglie, UK 2021

Rychle a jednoduše zařídíme vrácení přídavků na děti z Anglie (UK) v plné zákonné výši a zpětně i za 3 měsíce. Budeme za vás komunikovat s anglickými/britskými úřady a vyžádáme si za vás všechny chybějící podklady.

5/5 hodnocení zkušenosti s TJ-Legal

Průměrná doba získání přídavků z Anglie (UK) je 9 měsíců
Cena za službu je 118,80 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Získejte přídavky

Přídavky na dítě v Anglii (UK)

Průměrná doba získání přídavků z Anglie (UK) je 9 měsíců
Cena za službu je 118,80 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Kolik z Anglie/UK dostanu na přídavcích?

V Anglii/VB jsou přídavky na děti vypláceny jednou za čtyři týdny, obvykle v pondělí nebo v úterý. Rodič samoživitel může dostávat přídavky týdně. Stát přispívá na nejstarší (resp. jediné) dítě částkou 21,05 £ týdně, na každé další dítě následně přispívá částkou 13,95 £. Tímto způsobem si díky přídavkům můžete polepšit přibližně o 1 800 € ročně.

Kdy mám nárok na přídavky na děti z Anglie/UK?

Nárok na přídavky na děti z Anglie/UK máte v případě, že v Británii pracujete, případně jste vedeni jako uchazeči o práci na úřadě Job Centre minimálně tři měsíce. Přídavky můžete na dítě pobírat do jeho 16., resp. 20. roku života (pokud navštěvuje denní studium). To, zda máte nárok na přídavky na děti, dokážeme spolehlivě zjistit.

Jaké formuláře potřebuji k získání přídavků z Anglie/UK?

K získání přídavků na děti z Anglie/UK budete potřebovat rodné listy dětí, kopii cestovního pasu, případně občanského průkazu, pracovní smlouvu rodiče a další doklady. Kompletní seznam potřebných podkladů vám rádi zašleme.

Dokdy musím požádat o přídavky na děti z Anglie/UK?

O přídavky na děti z Anglie/UK je vhodné požádat co nejdříve, protože se vyplácejí jen za 3 měsíce zpětně. Nejzazším termínem podání žádosti je proto třetí měsíc vašeho pracovního působení v Anglii/UK.

Požádejte o vrácení daně z Anglie (UK)

Pokud jste tam pracovali, tak máte s největší pravděpodobností také nárok na vrácení daně z Anglie (VB). Pomůžeme vám je získat rychle, jednoduše a do posledního haléře.

Přírůstek do rodiny

Pokud vám v rodině přibyla další ratolest, doporučujeme o přírůstku co nejrychleji informovat úřady, abyste nepřišli o přídavky za první tři měsíce od narození dítěte.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na kontakt@tj-legal.com. Vpřed společně.