a můj manžel je v Nizozemsku

"Společnost TJ-Legal nám vyřídila příspěvek na odlučné, tzv. Algemene heffingskorting, takže jsme si přilepšili o stovky eur. Děkujeme a rozhodně doporučujeme."

Odlučné v Nizozemsku - Algemene heffingskorting

Rychle a jednoduše vám vyřídíme odlučné z Nizozemska v jeho plné zákonné výši, a to až za 5 let zpětně. Pokud váš manžel nebo vaše manželka neměli žádný příjem nebo jen příjem velmi nízký, je velmi pravděpodobné, že máte na odlučné nárok.

5/5 hodnocení zkušenosti s TJ-Legal

Průměrná doba získání odlučného z Nizozemska je 10 týdnů
Cena za službu je 15,48% z vráceného přeplatku Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Algemene heffingskorting - odlučné v Nizozemsku

Průměrná doba získání odlučného z Nizozemska je 10 týdnů

Kolik z Nizozemska dostanu na odlučném?

Výše odlučného se mění každý rok. Za rok 2019 můžete získat odlučné v maximální výši 661 €. Přesnou částku odlučného, na kterou máte nárok, vám velmi rádi vypočítáme.

Kdy mám nárok na odlučné z Nizozemska?

Nárok na odlučné vám vzniká, pokud jste zaměstnaní v Nizozemsku a min. 90 % vašich společných příjmů pochází z této země. Podmínkou je, aby váš manžel nebo vaše manželka měli přidělené holandské BSN číslo (pokud tomu tak není, rádi vám s tím pomůžeme). To, zda máte nárok na odlučné, dokážeme spolehlivě zjistit.

Jaké formuláře potřebuji k získání odlučného z Nizozemska?

Abyste dosáhli na odlučné v Nizozemsku, je nutné, abyste měli vy i váš manžel či vaše manželka podané české daňové přiznání (rádi vám s tím pomůžeme), nehledě na to, že jste neměli žádné příjmy nebo jen nízké. O tom, jaké další dokumenty budete potřebovat k podání žádosti o odlučné vás budeme rádi informovat.

Dokdy musím požádat o odlučné z Nizozemska?

Čím dřív o odlučné požádáte, tím dřív vám ho vyplatí. Navíc můžete o odlučné žádat i za 5 let zpětně, takže se tato částka může vyšplhat i na několik tisíc eur.

BSN (Sofinummer) můžeme vyřídit i vašemu manželovi či vaší manželce

Pokud váš partner či vaše partnerka nepracovali v Nizozemsku, pak nemají ani přidělené BSN/Sofinummer. O přidělení BSN čísla můžeme nizozemské ministerstvo vnitra požádat za vás. Požadavky na dokumenty, které je třeba doložit k žádosti o BSN číslo, vám rádi zašleme. O odlučné můžete zažádat až poté, co vám bude toto číslo přiděleno.

Požádejte také o vrácení daně z Nizozemska

Pokud jste v zemi tulipánů pracovali, tak máte s největší pravděpodobností také nárok na vrácení daně z Nizozemska. Pomůžeme vám je získat rychle, jednoduše a do posledního haléře.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na kontakt@tj-legal.com. Vpřed společně.