a pracoval jsem v zahraničí

"Chtěl jsem si zařídit podporu v nezaměstnanosti a ve společnosti TJ-Legal mi pomohli vyřídit formulář U1 a díky tomu jsem dostal víc peněz. Doporučuji."

Formulář U1

Pro úspěšné získání podpory v nezaměstnanosti potřebujete formulář U1 (dokument E301). Jednoduše vám ho získáme ze sedmi evropských zemí.

Průměrná vám formulář získáme (podle země) za 4 - 12 týdnů
Cena za službu je 70,80 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Formulář U1 - podpora v nezaměstnanosti

Průměrná vám formulář získáme (podle země) za 4 - 12 týdnů
Cena za službu je 70,80 € Cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu CZK / EUR.

Co je to formulář U1 (dříve E301)? K čemu jej potřebuji?

U1 formulář je vlastně potvrzení o dobách trvání zaměstnání a sociálního pojištění a je nezbytné jej doložit k žádosti o podporu v nezaměstnanosti. Na základě tohoto formuláře se vám vypočítává i výše podpory – měsíčně to může být až 65 % z průměrného měsíčního výdělku. Formulář vystavuje úřad státu, na jehož území jste pracovali, my vám ho spolehlivě získáme ze Slovenska, Česka, Německa, Rakouska, Holandska, Irska a Spojeného království.

Kdy mám nárok na podporu v nezaměstnanosti?

Nárok na podporu v Česku vám vzniká, pokud jste v posledních 2 letech platili důchodové pojištění v ČR minimálně 12 měsíců. Nárok na podporu nemá osoba, která pobírá nemocenské dávky, starobní důchod, výsluhový důchod (pokud je vyšší než podpora v nezaměstnanosti) a osoby ve výkonu trestu.

Jaké doklady potřebuji k získání formuláře U1?

Potřebné doklady k získání formuláře U1 se mohou v různých zemích lišit, ale obvykle je potřeba potvrzení o ukončení pracovního poměru a potvrzení o příjmu (např. výplatní pásky). Kompletní seznam potřebných podkladů vám rádi zašleme individuálně dle vaší situace.

Dokdy musím požádat o výtisk U1?

O výtisk formuláře U1 požádejte co nejdřív, v ideálním případě ještě před odjezdem ze země (ale po ukončení pracovního poměru), v níž jste pracovali. Podporu v nezaměstnanosti tak budete moci začít pobírat dříve. Ozvěte se nám ještě dnes a připravíme vám řešení šité na míru vaší situaci.

Získejte svůj formulář U1 rychleji

Máme dlouholeté zkušenosti s komunikací se zahraničními úřady a proto víme, jak celý proces probíhá. Svěříte-li nám vyřízení formuláře U1, učiníme tak v nejkratší možné lhůtě, ještě rychleji než pracovníci sociálního zabezpečení či konkurence.

Žádejte také o vrácení daní ze zahraničí

Kromě formuláře U1 vám z výše uvedených zemí víme získat i daňový přeplatek. V mnoha případech víte o vrácení daní žádat i za několik let zpětně. Přilepšit si tak můžete o stovky až tisíce korun. Vyberte si zemi, ve které jste pracovali, na tomto odkazu.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli desítkám tisíc žadatelů o daňový přeplatek, příspěvky, přídavky či formulář U1. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na [email protected]. Vpřed společně.