vozím lidi přes Německo

"Potřeboval jsem vyřídit Umsatzsteuer pro přepravce a v TJ-Legal mi ochotně pomohli, zároveň mi vypracovali živnostenské daňové přiznání a získali zahraniční DPH. Firmu rozhodně doporučuji."

Einkommensteuer (daňové přiznání k dani z příjmu pro OSVČ)

Pracujete-li v Německu jako OSVČ, máte povinnost podat zde i daňové přiznání. Nechte jeho přípravu i podání na nás, všechno vyřídíme rychle, jednoduše a vy si nemusíte dělat žádné starosti. Zároveň požádáme i o případný přeplatek na daních, pokud na něj máte nárok.

4,9/5 hodnocení zkušenosti s TJ-Legal

Průměrná doba vybavení je 12 týdnů
Podnikatelé/OSVČ:

vozím lidi přes Německo

Einkommensteuer (daňové přiznání k dani z příjmu pro OSVČ)

Průměrná doba vybavení je 12 týdnů
Podnikatelé/OSVČ: *cena bude přepočtena dle aktuálního kurzu

Proč je pro mě výhodné podávat DP k dani z příjmu pro OSVČ?

Protože vám může vzniknout přeplatek na daních, na který máte ze zákona nárok. S jeho proplacením do posledního haléře a všemi ostatními formalitami vám rádi pomůžeme. Svěřte vypracování daňového přiznání do našich rukou a všechny vyřídíme rychle, jednoduše a bez zbytečných komplikací.

Jaké podklady budu potřebovat k podání DP k dani z příjmu pro OSVČ?

K řádnému podání daňového přiznání k dani z příjmu pro živnostníky potřebujete kompletní účetní doklady (faktury a stvrzenky, výpisy z banky, pracovní nebo cestovní deník, potvrzení o platbách zdravotního a sociálního pojištění). Rádi za vás vypracujeme i české daňové přiznání. Kompletní seznam potřebných podkladů vám rádi zašleme.

Dokdy se musí podat přiznání k dani z příjmu pro OSVČ?

Termín podání daňového přiznání je v Německu 31. července roku následujícího po tom, za který podáváte daňové přiznání (např. 31. července 2020 za rok 2019). Můžete požádat i o odklad termínu podání, my vám s tím rádi pomůžeme.

Můžete požádat o vrácení již strhnuté stavební daně

Zaplacenou německou stavební daň – Bauabzugsteuer – pro vás dokážeme získat zpět. O její vrácení můžete požádat vždy až po skončení příslušného kalendářního roku, za který jste ji odváděli. Neváhejte se na nás obrátit a my vám zařídíme vrácení daně v její plné zákonné výši.

Máte povinnost zaplatit živnostenskou daň? Pomůžeme vám

Pokud vás daňový úřad po přijetí daňového přiznání k dani z příjmu vyzval k dodatečnému podání daňového přiznání k živnostenské dani, znamená to, že váš základ daně přesáhl 24 500 €. Neváhejte se na nás obrátit a my vám pomůžeme s veškerým vyřizováním, rychle a jednoduše.

Na trhu jsme od roku 2008 a za ten čas jsme pomohli s rozběhem a podnikáním stovkám živnostníkům a společnostem s ručením omezeným. Pokud vám je něco nejasné a chcete získat pomoc od expertů, neváhejte nás kontaktovat mailem na nemeckob2b@tj-legal.com. Vpřed společně.