Jsem Iveta,
získala jsem daně z Německa

"Společnost TJ-Legal bych doporučila známým už jen kvůli tomu, že mnozí nevědí, že mají nárok na vrácení daní a přídavky z Německa. Je to určitě přilepšení rodinnému rozpočtu i jednotlivci."

Služby pro zaměstnance

Vrácení daní ze zahraničí

Rychle, jednoduše a spolehlivě vám zařídíme vrácení daně ze zahraničí, a to v plné zákonné výši a zpětně za několik let. Vyberte si prosím stát, v němž jste pracovali:

Další služby

Rádi vám pomůžeme i s jinými službami v souvislosti s prací v zahraničí a zařídíme, abyste získali peníze, na které máte nárok. Vyberte si prosím službu, o kterou máte zájem:

Rodinné přídavky

Rychle, jednoduše a spolehlivě vám vyřídíme proplacení přídavků na děti ze zahraničí, a to v plné zákonné výši a zpětně za několik let. Vyberte si prosím stát, v němž jste pracovali: